Kas slepiasi už “NETIKĖTA”?

Vieną žiemos vakarą, mes – trys draugės, šnekučiavomės prie vyno taurės ir galvojome, kaip galime kartu pasaulį padaryti gražesnį. Iš mūsų vizijų gimė bendra svajonė – skatinti žmones švęsti gyvenimą. Todėl mes – Austė, Miglė ir Rasa, nusprendėme savo svajonės siekti kartu. Tai visai nebuvo planuota, juk geri dalykai gyvenime mus aplanko visai netikėtai.

Pavadinimo atsiradimas

Turėti spalvingos veiklos vizijos nepakako, teko ilgai paplušėti prie pavadinimo. Ko tik neprigalvojome, nekantraudamos viską pradėti! Rinkome pavadinimus ir juos vis keitėme… Daugybę kartų! Kai jau manėme, kad sugalvojome kažką tinkamo – kitą rytą tai nebeatrodė pati geriausia mintis. Galiausiai pasirinkome kelią, kuriame norime išsaugoti mūsų gražią gimtąją kalbą ir savo pavadinime atspindėti lengvumą, šilumą, pozityvias emocijas bei kūrybinę laisvę. Taip galiausiai gimė „NETIKĖTA“.

Norime išsaugoti mūsų gražią gimtąją kalbą ir savo pavadinime atspindėti lengvumą, šilumą, pozityvias emocijas bei kūrybinę laisvę. Taip galiausiai gimė „NETIKĖTA“.

Ką mes veikiame ir ko siekiame?

„NETIKĖTA“ siekia kurti naujas dovanojimo tradicijas. Juk gyvenimas pilnas pačių įvairiausių progų pasveikinti vieni kitus! Net ir patys mažiausi gyvenimo pasiekimai yra verti dėmesio. Tad kodėl gi ne įamžinti tų momentų su išskirtinėmis dovanomis? Norime jums padėti sutaupyti laiko ieškant išskirtinių ar kitokių dovanų. Mūsų sukurtose dovanų dėžutėse galite perteikti norimas emocijas, frazes ir palinkėjimus žmonėms, kuriems tas dėžutes planuojate įteikti. Visuomet pagelbėsime ir tiems, kurie abejoja savo neatskleistu kūrybiškumo talentu – parinksime reikiamus tekstus už jus. O tiems, kurie nerimauja dėl laiko stokos įteikiant dovaną – dovanų dėžutę galite siųsti tiesiai gavėjui ir taip dar labiau jį nustebinti!

Siekiame, kad kiekvienas, gavęs „NETIKĖTA“ dovaną, jaustųsi ypatingai, būtų nustebintas dėmesingai apgalvotu turiniu, detalėmis ir gražiu įpakavimu. Visgi sklando gandai, kad žmonės yra išsiilgę originalumo, kūrybos ir nuoširdaus dėmesio kiekvienam asmeniškai! Nuoširdžiai tikimės, kad mūsų dovanų idėjos ir personalizacija maloniai nudžiugins kiekvieną ir suteiks jam daug teigiamų ir netikėtų emocijų. 

Dovanokite šias dovanas su meile ir pasimėgavimu. Mes jas kūrėme su dideliu atsidavimu ir noru padaryti gyvenimą spalvingesniu, ir tai tik mažytis žingsnis pirmyn!

Mūsų komanda

Austė

Austė

Finansų karalienė

Miglė

IT guru

Rasa

Rasa

Pardavimų meistrė

Susisiekite su mumis jums rūpimais klausimais čia!