Kas yra NETIKĖTA?

NETIKĖTA – tai dovanų įmonė, kuri specializuojasi verslo dovanų pardavime.

Mūsų misija yra sukurti ne tik kokybiškas dovanas, bet ir padaryti visą dovanų atrankos procesą paprastą, lengvą ir patogų. Pasirūpinsime jūsų dovanomis nuo idėjos, įpakavimo iki pristatymo jums.

Kas slepiasi už “NETIKĖTA”?

Už NETIKĖTA slepiasi motyvuota komanda, kuri klientų norus paverčia realybe. Nors įmonė susikūrė dar visai neseniai – 2021 metais, per kelerius metus spėjome užsitarnauti klientų pagarbą ir lojalumą. Mus džiugina, kad klientai, išbandę mūsų paslaugas, grįžta dar ir dar kartą. Santykis su klientu, bendradarbiavimas bei noras visada suteikti tai, kas geriausia, skatina nuolatinį mūsų tobulėjimą. O klientų atsiliepimai tik motyvuoja mus niekada nesustoti stengtis. 

Vienas iš NETIKĖTA pagrindinių privalumų yra estetika. Mes suprantame, kad gražus įpakavimas yra neatsiejama kokybiškos dovanos dalis, todėl visada stengiamės, kad dovanos būtų išvaizdžiai supakuotos. 

Mūsų įmonė taip pat yra žinoma dėl kokybiškų produktų. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti prekių kokybe, dėl to daug laiko skiriame prekių atrankai ir renkamės tik geros kokybės produktus. 

Daug dėmesio skiriame:

  • Tiekėjų ir produktų atrankai, renkamės patikrintas prekes bei partnerius, su kuriais lengva ir malonu dirbti;
  • Sklandžiai ir sparčiai komunikacijai;
  • Atsakingam ir profesionaliam darbui;
  • Grožiui, estetikai ir geram įspūdžiui sukurti.

NETIKĖTA siūlo išskirtines dovanas, kuriomis galite nustebinti savo klientus, partnerius ar darbuotojus. Mes užtikriname, kad kiekviena dovanos idėja būtų unikali ir pritaikyta jūsų poreikiams. Mes kruopščiai paruošiame kiekvieną užsakymą ir stengiamės padaryti viską, kad mūsų klientai būtų laimingi.

Jeigu ieškote kokybiškų ir išskirtinių dovanų, mes esame čia, kad jums padėtume. Mes garantuojame, kad mūsų dovanos tikrai nustebins ir suteiks tik geriausius įspūdžius.

Susisiekite su mumis jums rūpimais klausimais čia!